Hakkımızda


Erciyes OSGB; Kayseri, Nevşehir, Sivas, Adana, Kahramanmaraş, Yozgat, Niğde İllerinde İş Sağlığı ve Güvenliği Hizmetlerini vermeye Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığınca yetkilendirilmiş bir Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimidir.


İletişim

Biz Kimiz?

Kapadokya Erciyes Çevre Danışmanlık Reklam Eğitim Mühendislik Hizmetleri İş Sağlığı ve Güvenliği Ticaret Limited Şirketi; konusunda yeterli deneyim ve tecrübeye sahip İş Güvenliği Uzmanı, İşyeri Hekimi, Diğer Sağlık Personeli ve Eğitimcilerden oluşan kadrosu ile Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı tarafından yetkilendirilmiş “Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi” dir. Siz değerli işyerleri ile sahip olduğu bilgi ve tecrübe paylaşmanın heyecanını duyan genç, dinamik, enerji dolu ve çözüm odaklı bir firmadır.

Ekibimiz


İş Güvenliği Uzmanı, İşyeri Hekimi ve Diğer Sağlık Personellerimizden oluşan ekibimizi özenle seçiyor ve kurum için eğitimlere çok önem veriyoruz.

Hizmet verdiğimiz firmalarımızda eşit kaliteyi sağlamak için elimizden geleni yapıyoruz.


Teklif Almak İçin Tıklayınız...

Vizyonumuz

Türkiye’de İş Sağlığı Güvenliği ve Çevre faaliyetlerinin işverenler ve çalışanlar tarafından daha iyi kavranması, “Önlemek, ödemekten daha ucuz ve insancıldır” fikrinin benimsenmesi ve bu sayede İşyerlerinde İş Sağlığı ve Güvenliği kültürünün oluşumunu sağlamaktır. Öncelikle yurtiçinde ulaşılan başarılı konumunu sürekli geliştirerek, iş sağlığı ve güvenliği hizmetlerinde Türkiye'de EN İYİ olmaktır.

Aynı zamanda tecrübesi, bilgisi, dinamik ve yetkin kadrosuyla girişimci, sağduyulu, müşteri odaklı yaklaşımıyla "Mükemmel Hizmet Şirketi" olmaktır.

Misyonumuz

İşyerlerine, 6331 sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu ve ilgili yönetmelikleri çerçevesinde işverenlerin ve çalışanların yasal yükümlülüklerinin yerine getirilmesi ile bu sayede çalışanın ve işyerinin sağlık ve güvenlik şartlarının iyileştirilmesi amaçlanmaktadır.

Uzmanlığımız ve deneyimlerimiz ışığında özgün hizmet anlayışı ve güncel bilgi kullanımıyla, müşterilerimizin iş ihtiyaçlarına yapmış olduğu uzmanlık konularında birebir proaktif ve sonuç odaklı cevap veren çözümler geliştirmektir.


Hizmetlerimizi merak mı ediyorsun?

+90 352 225 23 22


Teklif almak için iletişime geçebilirsin.


İletişim